Vážení zákazníci, pro nově registrované zákazníky máme až do 30.6.2023 připravenou 10% slevu na první nákup! Jako bonus k registraci je možnost využít naplno novou funkci Oblíbené produkty (ikona srdce vpravo nahoře) a odesílat Vašim blízkým či přátelům odkaz na Vaše srdcovky, protože kdo by si nepřál dostat to, co se mu opravdu líbí? ;-)

O NÁS

 

Firma OLEXA DECOR s. r. o. je  česká firma, která patří rodině Denisy a Tomáše Olexy.

Zabýváme se prodejem bytových doplňků, textilu, dekorací, designových doplňků a naší snahou je pomoci zákazníkům a našim obchodním partnerům zařídit, zútulnit a zkrášlit si domácí i pracovní prostředí. S manželem jsme oba fandové bytového designu a svou vášeň pro design a krásné a funkční doplňky bychom rádi šířili dále. Našim zákazníkům nenabízíme nic, co bychom sami nevyzkoušeli.

Důraz na kvalitu promítáme do všeho, co děláme, proto je i výběr vhodných prodejních prostor pro nás nesmírně důležitý. Jsme rádi, že se nám podařilo zakotvit na hezké adrese v Praze 2 na Vinohradech a těšíme se, že vás budeme vídat v prodejně OLEXA DECOR v Italské 8,  kde vám nabídneme nejen krásný sortiment, ale  také nejlepší možný servis a kam se, doufáme, budete  rádi vracet. Těšíme se na vás :-)

Spolupracujeme s kvalitními značkami z Evropy, zejména Holandska a Španělska. Naše portfolio rozšiřujeme i o české značky,  čímž chceme podpořit českou tradici, řemeslo a českou ekonomiku.