Vážení zákazníci, pro nově registrované zákazníky máme až do 30.6.2023 připravenou 10% slevu na první nákup! Jako bonus k registraci je možnost využít naplno novou funkci Oblíbené produkty (ikona srdce vpravo nahoře) a odesílat Vašim blízkým či přátelům odkaz na Vaše srdcovky, protože kdo by si nepřál dostat to, co se mu opravdu líbí? ;-)

Další krok - kamenný obchod

Naši milí zákazníci a příznivci,

máme pro Vás skvělou novinu. Podepsali jsme nájemní smlouvu na kamenný obchod!!!!! Konečně Vám budeme moci předvést zboží v jeho plné kráse v příjemném a inspirativním prostředí obchodu v centru Prahy.

Čeká nás ještě spousta práce, ale to nás baví!  Denisa je ve svém živlu při shánění nábytku a navrhování uspořádání interiéru. Variant máme, že by se daly prodávat ;-) Aby ne. Chceme najít to nejlepší uspořádaní pro celý široký sortiment, abyste si mohli vše prohlédnout, osahat  a nic nevynechali. 

Momentálně probíhá rekonstrukce. Obchod vypadá jak po výbuchu, ale on se vyloupne. Sehnali jsme skvělé lustry a už se  těšíme, až pro Vás obchod rozsvítíme. Ale nejvíce to tam rozsvítíte právě Vy :-)

Tak nám držte palce, budeme Vás průběžně informovat  a dáme vědět, až bude otevřeno.

Denisa a Tomáš